Kurumsal

Misyon & Vizyon

Misyon:

Alanında uzman kadromuzun beceri ve tecrübeler ile yarattığı değerler müşterilerimize kaliteli ve konforlu ürünler ulaştırmak; gücümüzü aldığımız topraklarımıza katma değer kazandırıp fayda sağlamak bizim temel misyonumuzdur.

 

Vizyon:

Ürettiğimiz değerler ile Dünyada ülkemiz en iyi şekilde temsil eden lider bir marka haline gelmek ve sürdürülebilirlik çerçevesinde kaynaklarımızın daha işlevsel kullanılmasını ve gelecek nesillere aktarılmasını sağlayan bir marka olmak.

 

Değerlerimiz

Adanmışlık ve Bağlılık: Kendisini işine adamış alanında uzman ekibimiz ile sizlere en doğru ürünün en hızlı ve en kaliteli halde ulaşması için çalışmaktadır.

 

İnsan Odaklılık: İşimizin en önemli parçası olan insan gücümüz daima bizim için değerlidir. Öneri ve talepleri doğrultusunda iyileştirmeler yapıyor ve  daha sağlıklı, mutlu, verimli çalışma ortamı sağlıyoruz.

 

Müşteri Odaklılık: Ürün ve hizmetlerimizde sağladığımız esnek opsiyonlarla taleplere göre değişkenlik sağlayıp istenilen ürünü en uygun şekilde tedarik ediyoruz.

 

Sorumluluk: %100 geri dönüştürülebilir ürünlerimizin ve kaliteli hizmetlerimizin her zaman arkasında duruyoruz ve satış sonrasında da iletişimimiz ve hizmetlerimiz aynı şekilde devam ediyoruz

 

Dayanışma: Gücümüzü aldığımız bu topraklara olan sorumluluklarımızın bilincinde olarak ihtiyacı olan insanlara belirli zamanlarda sosyal sorumluluk projeleri ile destek veriyoruz.

PVC Dayanımı

AsyaPen Güveni

Polimer teknolojisinin ortaya çıktığı günden bu yana, PVC pencere ve kapılardaki yalıtım ve kullanım performansıyla kendini kanıtlamış bir malzeme. Ahşap gibi yüksek maliyetli alternatiflerinin aksine PVC, hem uzak hem yakın vadede maliyeti ve performansıyla kazandırır.

 

PVC’nin dayanımını Asyapen tecrübesi ve teknolojisiyle bir araya getirerek, uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz kaliteli ürünler geliştiriyoruz. Ürünlerimizin yaşam alanınıza güzellik ve estetik katmasını da kalitemiz kadar önemsiyoruz. Malzemenin kendi renginin yanı sıra, dayanıklı kaplamalarla pek çok renkte ahşap görünümü sunuyoruz.

 

Yaygın düşüncenin aksine, PVC çevresel etkileri az olan, dayanıklı ve yeniden kullanılabilir bir malzemedir. PVC üretiminin bıraktığı karbon ayakizi, diğer petrol bazlı ürünlere kıyasla oldukça azdır. Asyapen’de biz, %100 geri dönüştürülebilir PVC ürünler üreterek doğayı koruruz.

AR-GE

AR-GE ve İnovasyon Anlayışımız

Adana’daki tesislerimize en son teknoloji üretim araçlarını entegre etmekle kalmıyor, sürdürdüğümüz Ar-Ge ve inovasyon çalışmalarıyla ülkemizin sektördeki etkinliğini bir adım öne taşımak için çalışıyoruz.

 

Ürünlerimizin dayanımını, yalıtım gücünü, performansını ve estetik yönünü geliştirmek için mühendislik çalışmalara kaynak ve zaman ayırıyoruz. Titiz kalite kontrol süreçlerinden geçen geliştirmelerimizi son tüketiciyle buluşturuyoruz.

 

Alanımızdaki uluslararası gelişmeleri yakından izliyor, üretim verimliliğimizi ve ürün kalitemizi artıracak her türlü bilgi birikimini edinmek için çalışıyoruz.

Doğaya Sorumluyuz

Çevre Bilinci

Ürünlerimiz güvenli bir çevrede, nesiller boyu huzura açılsın diye doğaya karşı sorumlu bir üretim tavrı benimsiyoruz.

Yalnız bugünü değil, yarınları düşünüyoruz.

Ürünlerimizin mümkün olan tüm parçalarında geri dönüşümlü materyaller kullanmayı önemsiyoruz. TPE contalarımız yalnızca üstün yalıtım ve güven sağlamakla kalmıyor, kullanım ömrü dolduğunda başka ürünlere dönüşerek çevreyi de koruyor.

Yaşam değişiyor, dünyamızın ihtiyaçları dönüşüyor.

Gündelik yaşamda gelişen hızlı değişimler, dünyanın çehresini hızla değiştiriyor. Üretim araçlarının yaygınlaşması, fosil yakıtlara bağımlılık gibi önemli gündemler, çevreye karşı tutumumuzda dönüşümleri zorunlu kılıyor.

Bu nedenle, üretimimizin her aşamasında gelişmiş ekonomiler ve Avrupa Birliği gibi uluslararası kuruluşların belirlediği çevresel standartları benimsiyoruz.
Çevreye etkimizi minimuma indirecek materyaller tercih ediyor, doğa dostu üretim gerçekleştiriyoruz.
Güncel teknolojileri yakından takip ederek çevresel ve ekonomik maliyetlerimizi minimuma indiriyoruz. Akıllı tasarımlarla, verimli üretim yapıyoruz.
Açılan tüm pencereler, en temiz havayı yaşam alanlarımıza taşısın diye üretimde havayı kirletmeyen teknikler kullanıyoruz.

ASYAPEN

Kalite Belgeleri

ASYAPEN

Haberler